:اطلاعيه ها:نمايندگان محترم با توجه به راه اندازي پرداخت هاي شناسه دار با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت، لطفا کليه واريزي ها از طريق شناسه هاي فوق انجام شود. با توجه به مشکلات کد مشتري، از پرداخت با اين کد خودداري فرماييد. جهت پرداخت از سايت http://bill.pec.ir استفاده نماييد


به اطلاع نمايندگان محترم مي رساند امکان مشاهده کارمزدهاي پرداختي از طريق منوي کارمزد سيستم سنام فراهم شده است.کليه کارمزدهاي سيستم هاي سيماب و سايبون از طريق گزارش مذکور در دسترس ميباشد. مشاهده کارمزدهاي سيستم عمر نيز به زودي به گزارش مذکور اضافه خواهد شد. بديهي است سيستم هاي مشاهده کارمزد قديمي جمع آوري خواهند شد.


قابل توجه شعب و نمايندگان محترم
با توجه به اينکه دريافت تاييد وصول از بانک 24 الي 72 ساعت زمان نياز دارذ لذا ضروري است جهت جلوگيري از مسدود شدن سيستم هاي صدور خود، مبلغ حق بيمه را در همان روز صدور بيمه نامه به حساب شرکت واريز نماييد.


قابل توجه نمايندگان محترم
جهت مشاهده ليست بدهي هايي که باعث بسته شدن سيستم شده است از گزارش مطالبات معوق استفاده نماييد.
پس از ورود به اين صفحه لازم است که دکمه جستجو فشرده شود.
همچنين گزارش هشدار بستن سيستم ليست بدهي هايي را نشان مي دهد که در صورت عدم پرداخت، در روز آينده باعث بستن سيستم مي شود.
جهت مشاهده اقساطي که سررسيد آن فرانرسيده است از گزارش اقساط سررسيد نشده استفاده نماييد.
لازم است کليه نمايندگان به صورت روزانه گزارش هاي مطالبات معوق و هشدار بستن سيستم را کنترل نمايند.
- جهت تسريع در پاسخگويي به مشکلات و سوالات خود در ارتباط با سيستم خواهشمند است از سامانه تيکت (به آدرس http://ticket.parsianinsurance.com ) استفاده نماييد. و از تماس تلفني با مرکز جدا خودداري نماييد. درصورت عدم رفع مشکل با توجه به راهنمايي هاي دريافتي در سامانه تيکت با شماره مستقيم 5-42169100 تماس حاصل نماييد.
- نمايندگاني که جهت واريز حق بيمه ها در روز جاري اقدام نموده اند و سيستم آنها بسته مي باشد از تماس با واحد هاي ستادي خودداري نمايند. همانگونه که مستحضريد اعلام وصولي حق بيمه از بانک يک الي دو روز طول مي کشد.


براي استفاده از سيستم فوق دانلود و نصب نرم‌افزار فايرفاكس (Firefox) ضروري است، ضمنا لينك مستقيم دانلود فايرفاكس، در زير آمده اند :


دانلود نرم افزار فايرفاكس